Kingi hooaja lõpu või oluliste saavutuste puhul töötajale preemiaks koolitus!

Kas teadsid, et paljud juhid ja ettevõtted tänavad oma töötajaid väärt koolituse kaudu? Karikad ja tulemustasud on läinud moest, hoopis väärtuslikumaks peetakse elamuse või teadmiste kinkimist. Kas ka sinu üksuse või organisatsiooni töötajad on üht head kingitust väärt?

Aasta lõpp on lähenemas ja sel puhul tunnustatakse sageli aasta töötajaid või silma paistnud juhte ja spetsialiste. Tee oma heale töötajale kasulik ja meeldejääv kingitus ning kingi teadmisi! See on väärtuslik pagas, mida saab kasutada terve elu ning mis aitab töötajal olla edaspidi nii edukam kui ka rahulolevam ning on pikaajalise mõjuga kingitus.

Vaata valikut headest koolitustest meie kodulehelt või lase töötajal ise valik teha! Soovi korral väljastame kvaliteetpaberil kinkekaardi, mis sisaldab kas mõnd konkreetset koolitust meie koolituskalendrist või lubab vabal valikul terve hooaja vältel valida endale meelepärase koolituse.

Näiteid meie kingiks sobivatest koolitustest leiad allpool, samuti on kõiki meie koolitusi võimalik tellida ettevõttesse sisse, kui on soov inspireerida tervet tiimi või ettevõtte töötajaid. Küsi pakkumist info@erekoolitus.ee või telefonil 5099885.

Valik meie lähiaja koolitustest:

2.02 Kaasegsed ajakasutus- ja keskendumistehnikad. Koolitaja Mare Pork. VÄLJA MÜÜDUD! Kohti on veel 30.03 koolitusele!
15.02 Kaasegsed tulemustasusüsteemid. Kuidas tasusüsteemi täiendada või parandada? Koolitaja Elar Killumets.
16.02 Kaasegsed ajakasutus- ja keskendumistehnikad. Koolitaja Mare Pork.VÄLJA MÜÜDUD! Kohti on veel 30.03 koolitusele!
1.03 Professionaalne esinemine. Kuidas veenvalt ja meeldejäävalt kõneleda? Koolitaja Martin Veinmann.
2.03 ja 6.04 Enesejuhtimise psühholoogia. Koolitaja Mare Pork.
15.03 Töödisain - uus juhtimismeetod tulemuste kujundamisel. Koolitaja Klaas-Jan Reincke
29.03 Professionaalne esinemine. Kuidas veenvalt ja meeldejäävalt kõneleda? Koolitaja Martin Veinmann.
30.03 Kaasegsed ajakasutus- ja keskendumistehnikad. Koolitaja Mare Pork. Veel 8 kohta!
5.04 Kaasegsed tulemustasusüsteemid. Kuidas tasusüsteemi täiendada või parandada? Koolitaja Elar Killumets.
12.04 Strateegiakaart juhile. Koolitaja Indrek Maripuu.
Telli Martin Veinmann oma ettevõttesse lühiloenguks või terveks päevaks vajaliku ja meeleoluka koolitusega

Enesekehtestamise ja mõjulepääsemise oskused

Suhete märkamatud mõjutajad


Paljudel ametikohtadel pole küll otseselt vaja avalikult esineda, kuid on palju kohtumisi, kus tulemus sõltub ometi mitte ainult enesekindlusest ja võimest ennast selgelt väljendada, vaid ka võimest panna end teise inimese/kliendi/koostööpartneri olukorda. Kas teate, kuidas te tegelikult oma ümbritsevaid sugereerite ainuüksi oma välimuse ja olekuga? Kui palju kliendi otsustest teie töö kohta sõltub tegelikult sellest, millest te ei räägi sõnadega?

Kindel on see, et mitte ainult sõnad, vaid kogu teie olemus – riietus, asend, liigutused, näoilme, hääletoon – mõjutavad teisi tegema just sellist, aga mitte teistsugust otsust – ostma teie toodet või mitte, olema teiega nõus või mitte, tulema teie juurde teistkordselt või mitte.

See koolitus ongi mõeldud just selliste ametikohtade esindajatele, kellel tuleb oma olemisega (keha ja häälega) kiiresti mõju saavutada. Koolitus aitab end paremini ette valmistadavalmistada ning pöörata tähelepanu olulistele faktoritele iseenda olekus, mis võivad mõjutada kliendi otsust teie toote või teenuse kohta.

Kuidas olla inimesega ühel lainel? Kuidas tunda end oma kehas hästi? Millest sõltub enesekindlus? Kuidas mitte rikkuda oma enesekindlusega suhteid kliendiga? Kuidas saavutada kiiresti kontakt? Millal meid usutakse? Müüme me vaid toodet ja teenust või veel midagi? Kuidas pääseda konfliktidest? Kuidas neid juhtida?

Nendele ja paljudele muudele küsimustele annavad vastuse just selle koolituse teemad.

Koolituselt saate:
* Teadmised kontakti ja usutavuse saavutamisest;
* Näpunäiteid konflikti juhtimiseks ja suhete loomise, taastamise ja säilitamise kohta;
* Oskused oma hääle, keha ja väljendusvahendite mõjusamaks kasutamiseks;
* Arusaama oma võimalustest inimeste mõjutamisel.

Koolituse kestvus: Sõltuvalt kliendi soovist alates 1,5-tunnisest loengust (sobib suuremate gruppide puhul) kuni 1-päevase koolituseni (sobib kuni 20 inimese puhul).

Koolitaja Martin Veinmann on Eesti Draamateatri näitleja ning Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia Kõrgema Lavakunstikooli dotsent. 1972. aastast, mil Veinmann lõpetas Tallinna Riikliku Konservatooriumi lavakunstikateedri V lennu, töötab ta näitlejana Eesti Draamateatris. Teatri kõrvalt on ta esinenud hulgas filmides, telelavastustes ning seriaalides. 1990. aastast õpetab Veinmann lavakõnet EMTA Kõrgemas Lavakunstikoolis, 2001. aastast esinemisoskusi koolitajana eri firmades. Martin Veinmann on pidanud üle 400 kõnekoolituse avalikus ja erasektoris. 2001. aastal ilmus tema raamat kõnest ja kõnetehnikast „Vajadus olla mõistetav“ (kordustrükk 2006).

Koolituse hind sõltub grupi suurusest, soovitud mahust ning koolituse toimumise asukohast. Küsige pakkumist aadressil info@erekoolitus.ee või telefonil 5099885.


Telli Mare Pork oma ettevõttesse lühiloenguks või terveks päevaks kasuliku ja inspireeriva koolitusega

Kaasaegsed ajakasutus- ja keskendumistehnikad

Kuidas tekitada väärt aega juurde?


„Kiired asjad on harva olulised ja oluliste asjadega on harva kiire“ on öelnud Eisenhower. Kas Teie võtate aega tõeliselt oluliste asjade jaoks? Või lahendate päevast päeva aina uusi tulekahjusid? Me õpime tööl erinevaid tööprotsesse ja arvutiprogramme, juhtimisoskusi, mida peetakse oluliseks, kuid ikka kõnnib enamik inimesi kogu elu ringi, tundes end ebatäiuslikuna, vajades oskusi, kuidas tõeliselt oluliste asjadega elus toime tulla.

Kui palju teie mõtted hüplevad? Kas vihastute enda peale siis, kui ei suuda keskenduda?

Sageli vajame lisaenergiat teistega suheldes või teisi inimesi juhtides. Hea inimeste juht tunneb hästi eelkõige iseennast –oma oskusi, emotsioone, sisemisi takistusi ja arengukohti, oma tulevikueesmärke ja käitumisreaktsioone erinevates olukordades. Seejärel on ta võimeline tundma hästi teisi ja neid hästi juhtima. Töises kiires oravarattas jääb aga harva aega mõelda tõeliselt olulistele küsimustele: kui suure osa ajast olen oma eluga rahul ja millistes valdkondades veel ei ole? Mida teha, et kogu eluga igas valdkonnas ja igal ajal rahul olla? Ja kui juba kannatada, siis kuidas kannatada võimalikult mõistlikult? Mida teha, et mu soovid ja tahtmised oleksid tasakaalus ning ma ise tunneksin end rahulolevana? Kuidas kasutada paremini olemasolevat aega ja energiat?

Tuntud psühholoog Mare Pork ütleb, et elu on hindamatu väärtusega, kuid elu terviklikkus ja rahulolu on sõltuv tajumise viisidest (nii aja kui toimuva tajumise viisidest). Elu tuleb ümber korraldada nii, et prioriteediks saaks tunnetatud, pühendunud, ärevusest vaba kvaliteetaeg. Mare Pork ütleb, et kuigi inimene tehniliste vahendite abil “säästab aega”, siis pole ta veel aru saanud, et aega on vaja õppida paremini läbi elama.

Mare Pork arvab, et hoolimata kõigist meie erialastest oskustest ja teadmistest on enese ja teistega hakkamasaamine ning eluga rahulolu inimese suurim väljakutse. Miks me siis kõige selle kohta nii vähe õpime? Miks me jätame olulised asjad unarusse ja mattume pakiliste alla?

Hea uudis on see, et me saame muuta oma seisundeid, suhtumisi, tundeid, mõtteid; nautida lahkete ja tarkadega koosolemist.

Koolituselt saate:
- Tõhusaid meetodeid enese ja teiste juhtimiseks
- Oskused käituda keerulistes olukordades enda ja teiste tundeid säästvalt ja arukalt
- Parema arusaamise ennast ja teisi käivitavatest ja pidurdavatest teguritest
- Teadmised tänapäevastest seisukohtadest enese- ja ajajuhtimise vallas
- Oskused keskenduda paremini ja seeläbi säästa aega ja energiat
- Võimaluse olla edaspidi õnnelikum ja rahulolevam kui olete praegu

Koolituse kestvus: Sõltuvalt kliendi soovist alates 1,5-tunnisest loengust (sobib suuremate gruppide puhul) kuni 1-päevase koolituseni (sobib kuni 20 inimese puhul).

Ühepäevase koolituse käigus puudutatakse olulisi teemasid töistes ja isiklikes suhetes, õpetatakse ajakasutusoskusi, keskendumisoskusi, enesekehtestamisoskusi, enese paremat juhtimist ja efektiivsemat energiakasutust, oskusi hoida end tasakaaluka ja rahulikuna igasugustes elusituatsioonides, õpitakse, kuidas mitte sõltuda teiste inimeste tujudest ja meeleoludest. Teoreetilise koolituse kõrval on siin samaväärne rõhk praktiliste, tegelikust elust tulenevate kogemuste vahetamisel ja analüüsil. Lühema loengu puhul on teema käsitlus teoreetilisem ja praktilisi harjutusi ei tehta, kuid Mare Pork toob välja oma olulisemad seisukohad nimetatud teemadel.

Koolitus on suunatud ettevõtte töötajatele, juhtidele, spetsialistidele, ettevõtjatele ning kõigile neile, kes tunnevad huvi iseenda ning teiste käitumise ja mõtlemise vastu.

Koolitaja Mare Pork on konsultant ja juhtimiskoolitaja ning Tallinna Ülikooli kliinilise psühholoogia professor. Ta on hinnatud ekspert juhtimiskompetentsuse hindamisel ja arendamisel,oodatud esineja konverentsidel.Ta on läbi viinud tippjuhtide ja -spetsialistide aastaseid kursusi ning lühemaid koolitusi. Koolitustel on läbivateks teemadeks inimese valikute suurendamine, nii igapäevastes kriitilistes olukordades kui ka tõsiste kriiside lahendamisel. Tema armastatud teemadeks on teadvuse seisundite ja mõtlemise muutused, selge teadvuse Mindfulness ideed ja tehnikad, millel on nii elufilosoofiline kui ka äärmiselt praktiline mõõde.

Koolituse hind sõltub grupi suurusest, soovitud mahust ning koolituse toimumise asukohast. Küsige pakkumist aadressil info@erekoolitus.ee või telefonil 5099885. Korraldame koos teie ettevõtte töötajatele meeldejääva ja kasuliku ürituse!