Juhul, kui tunnete meie koolituste vastu huvi, võtke julgesti ühendust!
e-post: info@erekoolitus.ee; registreerimine@erekoolitus.ee
tel: (+372) 509 9885


Elina Siilbek
tegevjuht, partner
Elina Siilbek Tere!

Olen koolitusturul toimuvaga olnud tihedalt seotud juba viimased 25 aastat, juhtimiskogemust on üle kahekümne aasta ning nüüd jagan saadud kogemusi ja teadmisi ERE Koolituste kaudu. Olles nii operatiivjuhtimise kui ka strateegilise personalijuhtimise kogemusega, tahan kasutada oma kogemusi koolituste korraldamiseks, mis oleksid Teile kasulikud ning millega Teil oleks põhjust igati rahule jääda. Hindan ise koolituste puhul kõrget kvaliteeti ja tõeliselt häid koolitajaid. Koolituste ja koolitajate valikuga olen tegelenud aastaid, usun, et suudan ka Teid valikute tegemisel aidata. Äripäeva Koolituskeskuse direktorina saadud ning eelnevad kogemused äriüksuse juhi ja personalijuhina aitavad mul hinnata Eesti koolitusturgu ja koolitajaid, leida just Teile sobivaid lahendusi ning pakkuda koolitusi, millest on ettevõtetel ja inimestel igapäevatöös kasu.
Minu haridus on samuti seotud inimeste arengu toetamisega. Mul on magistrikraad psühholoogias ja pedagoogikas, minu sügavam huvivaldkond on organisatsioonipsühholoogia. Olen koolitanud ka ise tipp- ja keskastme juhte ning personalijuhte, minu teemad on meeskonna valik, motiveerimine ja juhtimine ning isiksuse- ja suhtlemispsühholoogia. Inimeste juhtimine, innustamine ja motiveerimine on valdkond, mis on mulle huvi pakkunud aastaid. Olen käivitanud Äripäeva Koolituskeskuse ja Rocca al Mare Koolituskeskuse ning olnud Äripäeva personalitöö käsiraamatu kaasautor. Soovin, et leiaksite midagi meie koolituste seast sobivat ning et see, mida õpite, aitaks Teil olla Teie töös ja isiklikus elus senisest edukam.

Kasulikke koolituselamusi!
Elina Siilbek
ERE Koolituse tegevjuht


Mart Raik
partner
Mart Raik Tere!

Olen juhtinud organisatsioone, mille suurus on ulatunud kümnest kuni kaugelt üle tuhande töötajani. Juhina tean, kui oluline on tulemuste saavutamine inimeste kaudu, nende teadmiste, innustuse ja pühendumuse kaudu. Olen inimesi regulaarselt koolitanud 90ndate algusest alates ning oskan vahet teha heal ja kehval koolitusel. ERE Koolituste kaudu tahame hea seista kvaliteetsete koolituste pakkumise eest, koolituste, mis oleksid osalejatele töös praktiliseks abiks ning samas pakuksid ka positiivset elamust ning kontakte teiste samas vallas töötavate inimestega. Seetõttu on koolitusgrupid väikesed ning koolitused praktilised, sisukad ja tõhusad. Oleme saanud oma klientidelt palju positiivset tagasisidet ning meie juurde tullakse ikka ja jälle tagasi - see teeb rõõmu ning annab lootust, et suudame ka teile midagi vajalikku pakkuda.
Oma kogemusi olen läbi aastate jaganud ka teistele. 1980ndatel olin Vanemuise teatri direktor, seejärel Finest Hotel Grupi tütarettevõtte juht. Juhatuse esimehena olen töötanud hotellis Strand, Baltika Kaubandusgrupi AS-is ja NEXT`i kaubamajas, ettevõttes EMV Kinnisvara AS, samuti börsiettvõttes Estiko AS. Huvitav väljakutse oli suure (üle 1300 õpilase) erakooli loomine Keila Hariduse SA juhatuse esimehena. 1990ndate teisel poolel hakkasin ka ise tegema koolitusi ning lugema juhtimisloenguid Tartu Ülikoolis ja Tallinna Ülikoolis, siiani nõustan era- ja avalikku sektorit. Alates 2012 juhin ettevõttet Cellin Technologies OÜ ning tegutsen koolitaja ja konsultandina ERE Koolitustes.
Soovin, et leiaksite meie koolituste seast parima ning aitaksite ka oma ettevõtte inimestel olla nii eneste kui teie silmis paremad.

Tarvilikke koolituselamusi!
Mart Raik
ERE Koolituse partner